Cięcie i Oklejanie

Nasza firma oferuje Państwu usługi cięcia i oklejania płyt meblowych wykonywanych w całości na profesjonalnych maszynach cyfrowych.

Stosowany przez nas sprzęt zapewnia dokładność 0,1 mm.

Zapraszamy do kontaktu mailowego info@swiatplyt.pl lub telefonicznego 503-963-363.

Wycięte i oklejone formatki dostarczamy do klientów w Warszawie, Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim, Żyrardowie, Mszczonowie, Raszynie, Ożarowie, Sochaczewie i innych miejscowościach okolicznych po lewej stronie Warszawy. Zapraszamy stolarzy i osoby prywatne.

Zapraszamy do zakładki cenniki aby zapoznać się z naszą ofertą usług, wszystkich stolarzy zapraszamy do kontaktu nasi handlowcy chętnie odwiedzą Państwa przedstawiając indywidualne warunki rabatowe.

W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo ponad 100 dekorów płyt meblowych oraz około 50 dekorów blatów kuchennych – wszystkie dostępne są w szerokościach 600mm oraz 1200mm.

Wszystkie produkty oferowane przez nas magazynowane są na regałach magazynowych co skraca czas realizacji zleceń oraz chroni towar przed zarysowaniami.

W niedługim czasie zamierzamy uruchomić, także internetowy system obsługi zleceń.

Posiadamy szeroki park maszynowy, a wśród nich piły panelowe Biesse i Holzma, okleiniarkę wąskich płaszczyzn IMA, prasę półkową, szlifierkę szeroko-taśmową i wiele innych maszyn.

Usługi Cięcia i oklejania świadczymy na maszynach przedstawionych poniżej.

ima_advantage_hauben_geschlossen_seitlich_3661

selco

Ogólne warunki sprzedaży hurtowej